Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych - Oddział w Kamiennej Górze

Regulamin i program 40 wystawy gołębi Okręg Wałbrzych

Hodowcy wystawiający gołębie zobowiązani są do dostarczenia wypełnionych kart wystawowych w dniu 23.11.2018 piątek od godziny 18 do godziny 19-tej na PKS . Karty mają być wypełnione na komputerze zgodnie z regulaminem wystawy w formacie A-5 . Gołębie na wystawę proszę dostarczyć do Kamiennej Góry na ul.Zieloną 4/1 do Prezesa Kol.Galicy Mieczysława w dniu 13.12.2018 na godzinę 10:00. Zobowiązuje się wszystkich prezesów Sekcji którzy otrzymali regulamin w formie papierowej o powiadomieniu swoich hodowców . 

Z powarzaniem Zarząd Oddziału .

Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów

W dniu 28.10.2018 niedziela Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów .

Zebranie zwołujemy w celu ustalenia zakupu smochodu i kabiny do transportu gołębi.

Zebranie odbędzie się w Biurowcu PKS ul.Towarowa w Kamiennej Górze o godzinie 10:00 

Prosimy delegatów o przybycie na Zebranie (obecność obowiązkowa).

Jednocześnie Informujemy  że w dniu 10.11.2018 sobota o godzinie 16:00 do 19:00 w restauracji ,, U Wolaka " Odbędzie się uroczyste Zebranie,,Zakończenie Sezonu "       w celu rozdania nagród . Po części oficjalnej po godzinie 19-tej zorganizowana będzie Zabawa Taneczna przy Orkiestrze. Szczegółowych informacji o kosztach udzielają  swoim hodowcą Prezesi Sekcji.

 

Podziękowanie

Zarząd Oddziału wimieniu własnym i Jacka dziękuje  wszystkim Kolegom z Sekcji Kamienna Góra ,Lubawka i Jabłów za wsparcie finansowe dla Kolegi Jacka Sprocha.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.